KURULUŞ
Polater Eğitim ve Danışmanlık, 1999 yılında Sinan Polater tarafından kuruldu.
HİZMET KAPSAMI
Kurumsal gelişim odaklı yönetim danışmanlığı, profesyonel ve teknik becerileri geliştirme eğitimleri, süreç yönetimi ve süreç iyileştirme, müşteri ilişkileri yönetimi alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
KURULUŞA ÖZGÜ VE ÖZGÜN PROJELER
Eğitim ve danışmanlık projelerimizi, kuruluşun talep ve ihtiyaçlarına göre tasarlayarak, global metot ve teknikleri kullanarak etkili, katılımcı BİLGİ'Yİ FAYDA VE DEĞERE DÖNÜŞTÜREREK" sunuyoruz.
MÜŞTERİLERİMİZ
Bugün, birlikte çalıştığımız, değişim ve gelişim yolculuklarına eşlik ettiğimiz, birlikte ürettiğimiz müşterilerimizin sayısı 225’i geçti.
devamı..
Yönetim Danışmanlığı
Yönetim danışmanlığı projelerimizde, kurumsal gelişim odaklı çalışmaları kuruluşa özgü koşulları dikkate alacak şekilde üst seviye yetkinliğe sahip danışmanlardan oluşan ekipler oluşturuyoruz.

Bu sayede kapsamlı uzmanlık ve deneyimin ortak bir platformda kaynaşmasını, en uygun yöntem ve tekniklerin kullanılmasını sağlıyoruz. Bu sayede özgün, etkili ve verimli çözümlerin hızlı, etkili ve yararlı şekilde uygulamaya geçiriyoruz.
Danışmanlık Hizmetlerimizde Yaklaşım ve Yöntemlerimiz
Yönetim Teknikleri Uygulama Danışmanlığı hizmetlerimizle uzman ekibimizin rehberliğinde paylaştığımız yöntem teknikler sayesinde verimli, etkili ve güvenli uygulamalarla iş sonuçlarını yüksek performans seviyelerine ulaştırmayı hedefliyoruz.
Yönetim Danışmanlığı
Danışmanlık projelerimizin tamamı

«Yönetim Danışmanlığı» kapsamında ve kuruluşun kurumsal yapısını stratejik adımlarla geliştirmeyi hedefleyen çalışmalardır.

Yanda belirttiğimiz uzmanlık konularımız kapsamında kuruluşun ihtiyaçlarını dikkate alarak danışmanlık projemizi birbiriyle bütünleşik ve tamamlayıcı şekilde biçimlendiriyoruz.
Bilgi Ağacı
Videolar
tüm videolar
Ekip çalışması, etkili ekip çalışması oluşturmak kolay değil
Ekip çalışması, birlikte akılcı güç ve direnç oluşturabilmek çok önemli
Çevik Süreç Tasarımı ve Süreç İyileştirme Teknikleri Eğitimi
Referanslar